Kategorie
Inne

Forum Polskie Detroit 02/18/2007-04/30/2009 R.I.P.

30 kwietnia została zamknięta strona Forum Polskie Detroit. Dziękuje za te kilkanaście, razem spędzonych, miesięcy. Dziękuje za to, że razem ze mną tworzyliście tą stronę. Dziękuje Bartkowi Kozielskiemu za wsparcie techniczne. Dziękuje Pawłowi Pawłowskiemu za pomysł i pomoc w tworzeniu Forum.

Drodzy Użytkownicy, to dzięki Wam, Forum Polskie Detroit stało się jedną z najczęściej odwiedzanych polonijnych witryn w Detroit. Okoliczności, na które niestety nie mam wpływu, zmusiły mnie do podjęcia tak trudnej decyzji.

Forum nie przestaje jednak istnieć. Nową odsłonę Forum będziecie mogli znaleść pod adresem www.forumdetroit.com. Wszystkie nazwy Użytkowników, hasła dostępu pozostają bez zmian. Zmienia się Administrator, czyli osoba odpowiedzialna za funkcjonowanie Forum. 30 kwietnia zrzekłem się tej funkcji, a prawa własności do Forum przeniosłem na nowego Administratora. We wszelkich sprawach związanych z działaniem nowego Forum proszę kontaktować się z nowym Administratorem. Jestem przekonany, że strona Forum Detroit będzie nadal dobrze służyła polskiej społeczności w Detroit.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.