Polskie Detroit 200 – wydanie specjalne

Dziś mija 4 lata od momentu gdy w Sieci obecne jest Polskie Detroit. 48 miesięcy. 200 odcinków. Nadal nie mogę w to uwierzyć – taki szmat czasu poświęcony na nagrywanie, montowanie, publikowanie. Co najciekawsze – nadal sprawia mi to niesamowitą przyjemność. Dziękuje, że jesteście ze mną, że słuchacie mojego podcastu. Dziękuje za przemiłe emaile, komentarze. Jest mi niezmiernie miło.

Z okazji 200+4 zapraszam do wysłuchania troszkę nietypowego Polskiego Detroit. Dziś Ameryka i Detroit oczami ludzi, którzy spędzili tutaj trochę czasu, ale ich prawdziwym domem jest Polska. Krzysztof Skowroński (Radio Wnet), Marcin Wrona (Fakty TVN), Marcin Bosacki (Gazeta Wyborcza) , Dariusz Rosiak (Rzeczpospolita). Zapraszam do słuchania i komentowania.

UPDATE: Dziękuje Filipowi Dawidzińskiemu (NTDO) za bardzo miłą niespodziankę. Dziękuje Adrianowi Stecule, za opracowanie nowego logo podcastu Polskie Detroit.

Polskie Detroit 200 | 36:01 | 33 MB

[podcast]http://media.libsyn.com/media/polskiedetroit/PD200-2009-06-30.mp3[/podcast]komentarzy 16 do “Polskie Detroit 200 – wydanie specjalne”

 1. Pshemko pisze:

  Gratuluję jubileuszu, wytrwałości i życzę kolejnych 4 lat dla Ciebie Łukaszu i Polskiego Detroit!

 2. filipowski pisze:

  No nareszcie…

 3. polskiedetroit pisze:

  Przemek, bardzo dziękuje. A Filip jak zwykle narzeka…

 4. Domink pisze:

  Luka,
  Super, super i jeszcze raz super. Dzieki za twoje poswiecenie. Bez Ciebie Detroit nie byloby Polskie.

 5. polskiedetroit pisze:

  Domink, hmmmmm. Dziękuje.

 6. Papa pisze:

  To teraz życzyć tylko 400 ;)

 7. źyczliwy pisze:

  przed 400 będzie 300 Spartan, Papa…

 8. Ja pisze:

  A zaraz po tym Dywizjon 303

 9. Skwarrr pisze:

  Taki jubileusz robi wrażenie! Kłaniam się w pas…
  Życzę zapału i wytrwałości na kolejne lata!

 10. dziarski pisze:

  To ja się dołączam do życzeń jubileuszowych !!! Interesujący goście, zawsze świeże wiadomości, radiowy głos prowadzącego – to wszystko imo sprawia, że Łukasz zdobywa wciąż nowych słuchaczy (liczonych jak sam wspomniał w tym odc. już nie w setkach a tysiącach ;)). Życzę więc dobicia do 1000 odcinków i więcej a co! W 200ym odc. najbardziej zainteresował mnie wywiad z Krzysztofem Skowrońskim i jego inicjatywa Radia WNET. Wcześniej wysłuchałem wywiadu z tym panem na pozytywnymzaciszu, z którego można wywnioskować, że sam Skowroński słabo się orientuje w kwestiach technicznych – na stronie Radia WNET większość o ile nie wszystkie nagrania „ozdabia” komunikat „zawartość nie została jeszcze przekonwertowana”. Sama idea jest świetna i nazwiska osób, które do tej pory znalazły się na „kółeczkowym” menu portalu robią wrażenie (Cejrowski!). Jestem ciekaw czy serwis będzie się szybko rozwijał. Nowe logo PD bardzo mi się podoba. Gdyby dodać większe dymki nad budynkami wyszłaby wielka rzodkiewka :) Pzdr

 11. Jarek pisze:

  Sto lat! Sto lat! :)

  Życzę Ci kolejnych 4 lat i kolejnych 200 odcinków.

 12. polskiedetroit pisze:

  Skwarru, Papo: dziękuje ślicznie.
  Dziarski: już niedługo miliony… Rzodkiewka? Fi mówił, że fabryki.
  Jarek: mam nadzieje, że wytrzymam jeszcze ze cztery latka.

 13. Robert pisze:

  Odsłuchałem i ja. Pozazdrościć wytrwałości, systematyczności i właściwie wszystkiego :)
  100 lat Łukasz i … właściwie to ile w tym czasie tysięcy odcinków by było? :)

 14. polskiedetroit pisze:

  Robert: setki. Setki tysięcy ;-)

 15. Dahman pisze:

  Z zazdrością gratuluję 4 lat wytrwalej pracy i tych setek tysięcy słuchaczy :) 200 odcinków to wspaniałe osiągnięcie i cieszy, że ma pan energię na więcej.

 16. polskiedetroit pisze:

  Dahman: jakich setek tysięcy? Już w milionach licze ;-)
  A na poważnie: dziękuje bardzo. Oby tej energii nie zabrakło. Choć myśle, że nawet gdy tak się stanie to znajdzie się kilka osób, które pomogą, zdopingują…

Skomentuj