Kategorie
Podcast

Polskie Detroit 202 – Alizma, GM, Colt 45, CarBuddy

Kolejny tydzień, kolejny podcast Polskie Detroit. Dzisiaj mówię o: polskiej grupie Alizma, pierwszych urodzinach podcastu Dyktafonografika, Woodward Ave., stacji radiowej WWJ, prohibicji, kodzie pocztowym 48222, Jack’u Kevorkian’ie, Al’u Pacino, Colt 45, najlepszej ubikacji w USA, stronie CarBuddy, własnej twarzy na ścianie, nowym General Motors.

Polskie Detroit 202 | 34:05 | 31.3 MB

[podcast]http://media.libsyn.com/media/polskiedetroit/PD202-2009-07-10.mp3[/podcast]

3 odpowiedzi na “Polskie Detroit 202 – Alizma, GM, Colt 45, CarBuddy”

Uśmiałem się kiedy powiedziałeś o Amerykanach, którzy wybierają się w 4ke samochodem tylko wtedy kiedy z rodziną jadą gdzieś coś pozwiedzać najczęściej najbliższy fastfood :)

O tym inżynierze z Polski, który zdobył główną nagrodę w konkursie wynalazków było u nas całkiem głośno. Większość programów newsowych o nim wspomniała. Były nawet wywiady telewizyjne w 1ce. O ile dobrze pamiętam patent polegał na tym, że niemowlak leży w 2 tak jakby połówkach jajka. Jedna z nich: wewnętrzna porusza się niezależnie od zewnętrznej. Dzięki temu podczas wypadku pod wpływem sił działających na fotelik ten się zamykał (nie całkowicie) tworząc ochronny kokon wokół dziecka.

Trojaczki z Polski się nie popisały. Z początku nawet zabawne były z tym wchodzeniem sobie w słowo…niejeden polski polityk nie ma takiej „synchronizacji” ;) Ale końcówka faktycznie rozbrajająca/dobijająca. Coś w tym jest, że o blondynkach powstaje najwięcej kawałów…

Dziarski: co do 'jajka’ – masz rację. Dokładnie na tym to polegało.
Blondynki – jestem bardzo ciekawy, co producenci programu zrobią z tymi dziewczynami. Są dobre (muzyka, nie śpiew), ale dzięki nim, pół Ameryki wie, że drugim najpopularniejszym polskim słowem (zaraz za 'k***a’) jest 's********j’.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.