Kategorie
Podcast

Polskie Detroit 211 – muzyka

Koniec lata. Podcast muzyczny. Grupa Hello Dave „Michigan”, Dana Detrick „Detroit’s wheels…”, Brother Love „Summertime”, Ceter i Goofer „Degustacje”. Mówie też o europejskich samochodach jeźdzących w Stanach Zjednoczonych. Wspominam o wortalu www.poznajpodcasting.pl. Polecam książkę „Along Interstate 75„. Zapraszam do słuchania. Komentowania.

Polskie Detroit 211 | 22:26 | 20.6 MB

[podcast]http://media.libsyn.com/media/polskiedetroit/PD211-2009-09-11.mp3[/podcast]

4 odpowiedzi na “Polskie Detroit 211 – muzyka”

I odwrotnie: w Polsce też trudno spotkać amerykański samochodów poza fordem oczywiście. I tak samo wyjątkiem są sportowe auta jak Dodge Viper, Corvetta, czasem jakiś Hummer. Kilka lat temu pojawiła się marka Chevrolet i nawet nieźle się przyjęła. Ale raczej trudno znaleźć te wielgachne pickupy i suvy na, jak to ująłeś w którymś z poprzednich podcastów, „niezniszczalnej” ramie, która w razie wypadku nie robi miazgi z pasażerów a przynajmniej jest mniej na to podatna.

poznajpodcasting.pl prezentuje się całkiem ciekawie !

Gdzieś widziałem ostatnio listę samochodów, które widać w USA, a nie ma w Polsce. Między innymi super fajna Toyota Cruiser FJ czy Ford Flex.

Strona poznajpodcasting.pl: fajnie ze cos sie dzieje.

Odcinek bardzo mi się podobał. Idealnie wyważyłeś proporcje między mową i muzyką. Dobre tempo prowadzenia, ciekawie podane informacje. Z Twojego spotu „prawie co tydzień, prawie na żywo, prawie radio” możesz spokojnie usunąć trzecie „prawie”. :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.