Kategorie
Podcast

Polskie Detroit 213 – chiropractor, ArtPrize

Dzisiaj o kręgosłupie, lodzie i kręglarzach. Mówie o niesamowitym konkursie sztuki nowoczesnej w Grand Rapids, MI. Kilka słów na temat sportu: Partizan Belgrad w Detroit oraz „niesamowita” fanka Detroit Lions. Zapraszam do słuchania.

Polskie Detroit 213 | 19:30 | 17.9 MB

[podcast]http://media.libsyn.com/media/polskiedetroit/PD213-2009-09-25.mp3[/podcast]

6 odpowiedzi na “Polskie Detroit 213 – chiropractor, ArtPrize”

Kręgarze, nie kręglarze :D Sam nie miałem okazji korzystać z usług takiego pana, ale odnoszę wrażenie, że w Polsce jest to popularne i ludzie naprawdę korzystają. Moja rodzina ma takiego znajomego kręgarza – gość czyni cuda w 5 minut. Łapie cię za głowę, tudzież inną część ciała, przekręca ci ją aż w kręgosłupie chrupie, żeby za moment wyjść zdrowym

Właśnie to jest ciekawe, czy taki „kręglarz” (miłośnik gry w kręgle) ma jakieś papiery (dyplomy, świadectwa ukończonych kursów, etc.) czy jest to tylko wiedza przekazywana z pokolenia na pokolenie?

Osobiście nie nie mam żadnych wątpliwości co do tego ze kręgosłup to struna, antena organizmu i od jego stanu zależny funkcjonowanie wszystkich organów. Oczywiście nie usłyszy się tego od dyplomowanych medyków, ale oni niestety podzielili człowieka na segmenciki i stracili z oczu całościowe podejście do człowieka.
Uważam ze kręgarze robią kawal dobrej roboty , ale na pewno trzeba wybierać z rozwaga, bo w innym wypadku można trafić w ręce szarlatana, a wtedy można narobić sobie wtedy biedy. Sama znam również świetnego specjalistę i ten akurat jest po rosyjskiej medycynie, tam w przeciwieństwie do medycyny naszej(polskiej), zachłyśniętej swego czasu farmakologia i do dziś trwającej w zachłyśnięciu, nie odeszło się nigdy od naturalnej medycyny i funkcjonowały dwa działy medyczne oba dyplomowane i oficjalne(medycyna naturalna i farmakologia).
Tak na prawdę za dobrym fachowcem staja zawsze dobre rezultaty i masa pacjentów, których liczba ciągle przybywa.
tak wiec polecam remanenty we własnym kręgosłupie. A co do tego ze niby trzeba potem ciągle chodzić na nastawianie, nie prawda, o ile zastosujesz się do ćwiczeń wzmacniających mięśnie wokół kręgosłupa, jeśli ich nie wzmocnisz , nie będą nadal trzymać należycie nastawionych kręgów w związku z czym kręgi znów mogą się wysunąć.

Lukasz, kregoslup to moj ulubiony temat. Z ciekawoscia wysluchalam twoich doswiadczen z Chiropraktikem (po niem.) – tu w Niemczech tez jest normalnie uznawany ale nie w kazdym przypadku pomaga. Mysle, ze kazdy musi sam odnalesc odpowiednia terapie dla siebie. Tak jak ja, chodze dwa razy w tygodniu na trening budowania miesni naokolo kregoslupa. Dodatkowo wykonuje specjalne cwiczenia codziennie do 20 minut. Ale poznaje coraz wiecej ludzi z tym problemem – czyzby to choroba naszej generacji?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.