Procter & Gamble Polska

Dziś zapraszam do wysłuchania rozmowy, którą miałem przyjemność przeprowadzić w siedzibie głównej firmy Procter & Gamble Polska w Warszawie. Z Panią Małgorzatą Wadzińską, panią Justyną Rymkiewicz i panem Michałem Penkalą rozmawiałem o historii, pierwszych krokach firmy w Polsce, róźnicach pomiędzy rynkiem polskim i amerykańskim. Mówiliśmy też m.in. o działalności społecznej, o rekrutacji, szkoleniach. Zapraszam do słuchania.

Polskie Detroit 309 | 42:08 | 38.6MB

[podcast]http://traffic.libsyn.com/polskiedetroit/PD309-2011-10-07.mp3[/podcast]

Procter and Gamble Polska
Procter and Gamble Polska – Kariera
Procter and Gamblekomentarzy 7 do “Procter & Gamble Polska”

 1. Crzszman pisze:

  Bardzo ciekawie wyszło. Chociaż o firmie raczej nie słyszałem to produkty są mi oczywiście znany :) Zawsze się zastanawiałem dlaczego niektóre prostukty mają inne nazwy za granicą :)

 2. Tomaszek pisze:

  korporacyjny belkot. wartosci o ktorych wspominaja maja zastosowanie ale tylko na wysokich szczeblach. zaufanie?po co gps w samochodach, kody i zabezpieczenia w komputerach itd. placa dobrze, social na poziomie korporacyjnym ale kosztem prywatnego zycia i czasu….nie polecam. fajnie wyglada tylko w biurach w centrali..

 3. Zoomboy pisze:

  Podzielam opinie Tomaszka.
  Też zastanawiam się nad „potrzeba” tego podcastu(?)
  Wygląda na korporacyjna gloryfikacje, albo ukryta reklamę. Nie widzę też związku z Detroit, przecież są z Cincinnati w Ohio.
  Jak każdy „wielki” biznes maja blaski i cienie, o których można dowiedzieć się w poniższym linku pod „Controversy”.
  http://en.wikipedia.org/wiki/Procter_%26_Gamble

 4. trux pisze:

  Przyznam się, że nie wiem jaka idea przyświecała Łukaszowi gdy tworzył ten podcast.

 5. Konon pisze:

  A mi sie podcast podobał. Przecież to o amerykańskiej firmie w Polsce. Łukasz czasami gada z ciekawymi ludźmi co nie są z Ditroit.

 6. Piotr pisze:

  Witam,

  hymn na czesc wielkich korporacji. Ludzie powtarzajacy wymysly liderow…
  Nie dosluchalem do konca, musialem wylaczyc. Pierwszy raz mi sie to u Pana Lukasza zdarzylo.
  Pozdrawiam

 7. KrzysiekR pisze:

  Międzynarodowe korporacje za Stanów są w Polsce od lat. Czekałem na podcast związany częściowo z DVLottery 2013 – przez październik były przyjmowane zgłoszenia, a tu podcast o… Hmm nie będę krytykował bo polskiedetroit.com to najlepszy kontakt z Polakami w USA – ich życiem codziennym i to jest to co sprawia, że My ze Starego Kraju z ciekawością zaglądamy na polskiedetroit.com. O korporacjach słuchamy w publicznej TV, jakie są wspaniałe i kochają polskich klientów, oraz polską tanią siłę roboczą.
  Wiem, że gospodarka w Stanach to wielkie korporacje ale ciekawi mnie jak zwykli ludzie podchodzą do tego tematu. Ciekawi mnie jak można przy dzisiejszych realiach społeczno-gospodarczych zaistnieć w Stanach, czy własny biznes ma dalej niesamowite możliwości rozwoju – czy nie, czy liczy się tylko bardzo innowacyjny pomysł, odkrycie i związanie z wielkimi inwestorami np. bankowymi. Pytań jest mnóstwo, a i tak mocno się rozpisałem.
  Wielkie dzięki za wszystkie podcasty pozdrowienia z PL

Skomentuj