Kategorie
Podcast

Procter & Gamble Polska

Dziś zapraszam do wysłuchania rozmowy, którą miałem przyjemność przeprowadzić w siedzibie głównej firmy Procter & Gamble Polska w Warszawie. Z Panią Małgorzatą Wadzińską, panią Justyną Rymkiewicz i panem Michałem Penkalą rozmawiałem o historii, pierwszych krokach firmy w Polsce, róźnicach pomiędzy rynkiem polskim i amerykańskim. Mówiliśmy też m.in. o działalności społecznej, o rekrutacji, szkoleniach. Zapraszam do słuchania.

Polskie Detroit 309 | 42:08 | 38.6MB

[podcast]http://traffic.libsyn.com/polskiedetroit/PD309-2011-10-07.mp3[/podcast]

Procter and Gamble Polska
Procter and Gamble Polska – Kariera
Procter and Gamble

7 odpowiedzi na “Procter & Gamble Polska”

Bardzo ciekawie wyszło. Chociaż o firmie raczej nie słyszałem to produkty są mi oczywiście znany :) Zawsze się zastanawiałem dlaczego niektóre prostukty mają inne nazwy za granicą :)

korporacyjny belkot. wartosci o ktorych wspominaja maja zastosowanie ale tylko na wysokich szczeblach. zaufanie?po co gps w samochodach, kody i zabezpieczenia w komputerach itd. placa dobrze, social na poziomie korporacyjnym ale kosztem prywatnego zycia i czasu….nie polecam. fajnie wyglada tylko w biurach w centrali..

Witam,

hymn na czesc wielkich korporacji. Ludzie powtarzajacy wymysly liderow…
Nie dosluchalem do konca, musialem wylaczyc. Pierwszy raz mi sie to u Pana Lukasza zdarzylo.
Pozdrawiam

Międzynarodowe korporacje za Stanów są w Polsce od lat. Czekałem na podcast związany częściowo z DVLottery 2013 – przez październik były przyjmowane zgłoszenia, a tu podcast o… Hmm nie będę krytykował bo polskiedetroit.com to najlepszy kontakt z Polakami w USA – ich życiem codziennym i to jest to co sprawia, że My ze Starego Kraju z ciekawością zaglądamy na polskiedetroit.com. O korporacjach słuchamy w publicznej TV, jakie są wspaniałe i kochają polskich klientów, oraz polską tanią siłę roboczą.
Wiem, że gospodarka w Stanach to wielkie korporacje ale ciekawi mnie jak zwykli ludzie podchodzą do tego tematu. Ciekawi mnie jak można przy dzisiejszych realiach społeczno-gospodarczych zaistnieć w Stanach, czy własny biznes ma dalej niesamowite możliwości rozwoju – czy nie, czy liczy się tylko bardzo innowacyjny pomysł, odkrycie i związanie z wielkimi inwestorami np. bankowymi. Pytań jest mnóstwo, a i tak mocno się rozpisałem.
Wielkie dzięki za wszystkie podcasty pozdrowienia z PL

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.