Strażacy. Hurt Locker. Amtrak. Charles Pugh.

Dzisiaj o Hurt Locker – filmie nominowanym do Oskara, o samochodzie przewodniczącego Rady Miasta Detroit – Charles’a Pugh’a, o twardzielach ze straży pożarnej w Detroit i o tym jak miło jest być gubernatorem stanu Michigan. Muzyka: Breef w kawałku „Dobranoc”. Zapraszam do słuchania.

Polskie Detroit 235 | 21:52 | 20.1 MB

 

Linki do stron związanych z poruszanymi w tym odcinku tematami:


Hurt Locker

Przypominam o European Podcast Award. Jeśli chcesz oddać swój głos na mój podcast kliknij w poniższy banner i głosuj. Dziękuje!komentarze 2 do “Strażacy. Hurt Locker. Amtrak. Charles Pugh.”

 1. Jarek pisze:

  Odsłuchałem.

  Pozdrawiam

 2. ar2 pisze:

  Witam

  Jestem mieszkańcem Warszawy zafascynowanym opuszczonymi miastami… wpadłem przypadkiem na taką publikacje na YouTube:

  http://www.youtube.com/watch?v=1hhJ_49leBw&feature=fvw

  zainteresował mnie temat Detroit, miasta rodem z gry fallout 2 ;)

  poszperałem trochę w sieci i teraz już sam nie wiem – czy Detroit to opuszczone miasto duchów? gdzie w pierwszej lepszej ruinie znajduje się fabryka metaamfetaminy, olbrzymie gmachy stoją opuszczone? można całymi godzinami spacerować ulicami miasta i nikogo nie spotkać? takie Detroit znalazłem na wielu filmach i w wielu galeriach w internecie. ale jest też całe mnóstwo publikacji/filmów/galeri gdzie Detroit jawi się całkiem normalnym miastem USA, samochody jeżdżą stoją jakieś wieżowce, i niema śladu post apokaliptycznego świata – jak jest naprawdę?

  http://ffffound.com/image/fb12aed3510e9a15a6bcaa426b8b5478387ac82d – jak znalazłem te foty i kilka filmów to stwierdziłem że Detroit jest najciekawszym miastem usa

Skomentuj