Tour de Ameryka – we czwórkę po Stanach

W dzisiejszym Polskim Detroit usłyszycie o niesamowitej wycieczce przez całe Stany Zjednoczone i kawałek Kanady. Sylwia, Magda, Lukasz i Robert przez ponad miesiąc jechali z Zachodniego Wybrzeża, poprzez amerykańskie Południe, Florydę, Nowy Jork, Detroit do Toronto w Kanadzie. Robert opowiada jak się bawili, radzi gdzie warto się zatrzymać, co zobaczyć, etc. Zapraszam do słuchania.

Polskie Detroit 249 | 47:31 | 43.6MB

[podcast]http://traffic.libsyn.com/polskiedetroit/PD249-2010-06-21.mp3[/podcast]

Strony internetowe związane z tematami poruszanymi w tym odcinku podcastu:

Tour De Ameryka

Mapa – trasa wycieczki

Alamokomentarzy 5 do “Tour de Ameryka – we czwórkę po Stanach”

 1. k-kolacz pisze:

  Dzięki wielkie za ten podcast. Ja czekam na skończenie szkoły i również w ciągu najbliższych kilku lat będę się wybierał na taką trasę. Z tym, że ja będę się starał koncentrować na wycieczce po największych ośrodkach hi-tech i przede wszystkim na Apple (po najsławniejszych Apple Store).

  Podziwiam i pozdrawiam całą ekipę ;-)

 2. kwasik pisze:

  Jak wyżej jeszcze raz dzięki za podcast :) jak już kiedyś pisałem również planuje taką podróż wszystkie informacje na pewno się przydadzą :). I nie mogę doczekać się zestawienia.

  Pozdrawiam

 3. artur pisze:

  jak tylko bedzie troche wiecej urlopu…
  ciekawe informacje

 4. Ryszard pisze:

  Witaj,

  Bardzo ciekawy odcinek.
  Trafiliście w 10.

  Odwiedziłem już stronę ale Bob nie zrobił jeszcze tej aktualizacji. Może niebawem.

  Pozdrawiam

 5. Jacek pisze:

  Swietny odcinek. Bardzo interesujace informacje. Zaraz przesylam ten odcinek koledze z Polski z ktorym to mamy zamiar przejachac Stany. Kilka lat temu znajoma mowila mi osiagnieciu pewnej rodziny miszkajacych w okolicach Detroit, oto ich strona http://www.rosenfamily.net/

Skomentuj