Emergency Manager, Lokomotywa, Ingress

Dziś w podcaście: widmo Emergency Manager’a nad Detroit, cudowna książeczka od BigRabbit (pod iOS) oraz gra Ingress od Google. Zapraszam do słuchania.

Polskie Detroit 325 | 13:44 | 12.6MB

[podcast]http://traffic.libsyn.com/polskiedetroit/PD325-2013-02-23.mp3[/podcast]

Linki do dzisiejszego odcinka:
Lokomotywa autorstwa BigRabbit
Ingresskomentarzy 6 do “Emergency Manager, Lokomotywa, Ingress”

 1. KrzysiekBelfer pisze:

  W Polsce jest też funkcja zarządcy komisarycznego dla samorządu, który ogłasza bankructwo, ciekawe jakie będą efekty działania „emergency managera” choć wiadomo, że obywatele miasta nie będą mieli wpływu na jego decyzje

 2. tłok nr 1 pisze:

  to że taki menager może wejść w życie Detroit wspominałeś już dawno i jednak do tego doszło , współczuję wielu ludziom bo przy takiej akcji cięcia bedą duże i zaczną się wielki dramaty dla wielu rodzin , oby to jak najszybciej dawało rezultaty w postaci progresu ekonomicznego

 3. KrzysiekBelfer pisze:

  Cięcia cięciami, ale dużo zależy od pomysłu na dywersyfikację prowadzonej w mieście działalności gospodarczej. Dotychczas były to wielkie fabryki samochodów może czas na rozwój innego przemysłu.
  W Lublinie, który łukasz znasz też nie jest słodko z dużych firm produkcyjnych ostała się fabryka Sipmy i branża alkoholowa – ostatnio padły zakłady obuwnicze na ul. Kunickiego, handel jeszcze się trzyma, ale cały kraj Powoli zamienia się z producenta na jeden wielki Market z kapitałem zagranicznym.
  Pozdrawiam i wszystkiego dobrego na Święta Wielkiej Nocy

 4. Patryk pisze:

  Lukasz od jakiegos czasu mieszkasz w polsce. Tesknisz juz za „amerykanskim snem”?

 5. Jerry pisze:

  Czyżby się skończyło? :(

 6. czudak pisze:

  Wchodzę tu co jakiś czas z nadzieją, że coś się pojawi, niestety nic.

Skomentuj