Kategorie
Podcast

iPhone 4

W dzisiejszym podcaście opowiem o moich wrażeniach z użytkowania nowego telefonu firmy Apple – iPhone4. Będę mówił o procesie zamawiania, kupowania i aktywowania telefonu (a jak!). Kilka spostrzeżeń dotyczących kamery, kształtu całego urządzenia, jakości wyświetlacza, etc. Zapraszam do słuchania.

Polskie Detroit 251 | 25:03 | 23MB

[podcast]http://traffic.libsyn.com/polskiedetroit/PD251-2010-07-06.mp3[/podcast]

Przypominam o European Podcast Award. Jeśli chcesz oddać swój głos na mój podcast kliknij TUTAJ i głosuj. Dziękuje!

Linki do tematów poruszanych w tym odcinku podcastu:

Evo 4G

iPhone 4

Apple Bumper

5 odpowiedzi na “iPhone 4”

WItam.
Stoje przed dylematem wybrania iPhona.
Mogę kupić 3G[s] w Polsce po „przyjacielsku”,ale w sierpniu jade do NY i zastanawiam się czy nie wziąć tam iPhona 4. Ale jade do USA tylko na 2tygodnie więc Abonament w AT&T nie wchodzi w grę, słyszałem też że iPhona można kupić na prezent bez Abonamentu, ale nie orientuje się jakie wtedy cenny są. Czy można było by usłyszeć tu jakiś cennik i jak z tą aktywacją i SimLockiem.
Dziękuje i pozdrawiam

A jak wypadają filmy nagrane iphonem 4, zrzucone na komputer a później puszczone na telewizorze/monitorze HD? No i jak jakość filmów w pomieszczeniach? Generalnie moje pytanie sprowadza się do tego, czy iphone może zastąpić prostą kamerę HD, do kręcenia towarzyskich spotkań, wycieczek itp.

jedna uwaga – zyroskop nie ma nic wspolnego z GPS’em – najblizej mu do akcelerometrow, ale dzialanie runkeeper’a czy google maps jest zupelnie niezalezne od zyroskopu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.