Pistons – Magic: Marcin Gortat, Beyer, Van Gundy

W dzisiejszym podcaście usłyszycie krótką relacje z wczorajszego meczu Detroit Pistons – Orlando Magic. Rozmawiam z panem Bobem Beyerem, panem Marcinem Gortatem i treneren Stanem Van Gundy’m. Usłyszycie o Reprezentacji Polski, Twitterze, produktach Apple, detroickich znajomych Marcina Gortata, a także opinie trenera Orlando Magic o jedynym Polaku grającym w NBA. Pod koniec dzisiejszego odcinka mały konkurs. Zapraszam do słuchania i czekam na komentarze.

Polskie Detroit 273 | 17:18 | 19.9MB

[podcast]http://traffic.libsyn.com/polskiedetroit/PD273-2010-12-04.mp3[/podcast]

Linki do tematów poruszanych w dzisiejszym odcinku podcastu:

Marcin Gortat

Bob Beyer

Twiiter Marcina Gortata

Facebook Marcina Gortata

Zdjęcie z Flickr na temat którego rozmawialiśmy z Marcinem Gortatem

Zdjęcia z meczu (autor: Andrzej Miłosz):

Podsumowanie meczu (zrodlo: nba.com)komentarze 3 do “Pistons – Magic: Marcin Gortat, Beyer, Van Gundy”

 1. Jak zwykle ciekawy odcinek. Czy można mieć prośbę aby wstawki były na tym samym poziomie głośności jak i całość materiału (niektóre fragmenty eksplodują pod czaszką)?

 2. Jake pisze:

  Ciekawy wywiad z Gortatem i innymi. Fajnie, że miałeś możliwość zobaczenia show od zaplecza. Mam nadzieje, że będąc następnym razem w US równiż uda mi się wybrać na jakiś meczyk. Pozdro, Jake

 3. janek pisze:

  Skad Gazeta Wyborcza wziela ponizsza wypowiedz Gortata?

  „- To była dla mnie wielka okazja na odrodzenie, bo w kilku poprzednich spotkaniach brakowało mi energii i koncentracji – mówił po meczu w Detroit Gortat, który kilka dni wcześniej w rozmową z „Gazetą” bezradnie przyznawał, że nie rozumie, dlaczego po udanym początku sezonu nagle zaczął grać mniej.

  – Jestem już takimi miniweteranem, który po czterech latach w NBA wie, kiedy pojawia się pojedyncza szansa. Okazja, dzięki której wszystko można odwrócić – mówił Polak, siedząc w szatni hali w Detroit. – Mam nadzieję, że ją wykorzystałem – dodawał. A trener Magic Stan Van Gundy przyznał: – Marcin grał bardzo dobrze.”

  Zrodlo: http://www.sport.pl/koszykowka/1,65035,8770365,NBA__Gortat_dobry__Gortat_slaby__Z_nieba_do_piekla.html

  Czyzby z Polskiego Detroit? :-)

Skomentuj