Polskie Detroit 199 – Puchar Stanley’a

Dzisiejszy podcast nagrywam słuchając relacji z ostatniego w tym sezonie, siódmego meczu Detroit Red Wings. Armia Czerwona walczy o kolejny Puchar Stanley’a. Niestety podczas nagrywania pada pierwszy gol dla Pingwinów. Podczas montowania kolejny. Na szczęście nieuznany. Podczas wrzucania pliku na serwer – trzeci. 0:2. Ale jeszcze ponad 20 minut do końca spotkania. A o czym mówię w podcaście? O hokeju, pieniądzach na autostradzie, o Red Bull Air Race, o zbliżającej się 4. rocznicy podcastu i 200. odcinku. Strasznie chaotyczny podcast. Ale czasami właśnie tak trzeba. Zapraszam do słuchania.

Polskie Detroit 199 | 17:49 | 16.3 MB

[podcast]http://media.libsyn.com/media/polskiedetroit/PD199-2009-06-12.mp3[/podcast]komentarze 3 do “Polskie Detroit 199 – Puchar Stanley’a”

 1. Jarek pisze:

  Jak ja przeżyję 2 tygodnie bez PD? :(

 2. Michal pisze:

  Ja tam kibicowałem Pingwinom więc wyniki finałów jest dla mnie ok. Bardzo fajne było stwierdzenie po strzelonej pierwszej bramce „cholera jasna”. Słychać prawdziwego kibica:)

 3. polskiedetroit pisze:

  Jarek: słuchaj starych odcinków ;-)

  Michał: Szkoda mi tylko Mariana Hossy. W tamtym roku, gdy grał dla Pingwinów, puchar uciekł mu z przed nosa. W tym roku, przeszedł do Detroit by zdobyć puchar i co? Jego stary zespół wygrał.

Skomentuj