Kategorie
Podcast

Polskie Detroit 215 – Muzułmanie

W dzisiejszym podcaście rozmawiam z dwoma zaprzyjaźnionymi muzułmanami. Rozmawiamy o religii, modlitwach, problemach z praktykowaniem ich wiary.  W drugiej części podcastu bardzo krótka relacja z meczu Gwiazd Instytutu Piasta przeciwko Białym Orłom. Zdjęcia w dalszej części wpisu. Zapraszam do słuchania.

Polskie Detroit 215 | 10:34 | 9.7 MB

[podcast]http://media.libsyn.com/media/polskiedetroit/PD215-2009-10-09.mp3[/podcast]

Autorem zdjęć jest Maciek Szczepański.

15!

Gol?

Goalie: A+

Dream Team

9 odpowiedzi na “Polskie Detroit 215 – Muzułmanie”

Świetny odcinek. Ja na miejscu Muzułmanów chyba nie emigrowałbym (pomimo różnorodności kulturowej, o której wspominano) do USA. W jaki sposób ta mniejszość może być prześladowana zostało już pokazane (w lekko żartobliwym tonie) nawet w filmie! W Planie doskonałym/Inside Man: http://plan.doskonaly.filmweb.pl/ człowiek w turbanie na głowie od razu po wyjściu z banku został rzucony na ziemię i dokładnie przeszukany.

Hej ja rozumiem ze zyjac we wspolczesnym swiecie grzechem jest niemal nieznajomosc angielskiego, ale niestety ja grzech ten popelniam i strasznie mi przykro ze nie nic nie zrozumialam z tego interesujacego wywiadu choc tak bylam go ciekawa.

Dziarski: wywiad z obcym super!
Omani: przepraszam, goście chcieli rozmawiać w swoim języku, ja po polsku. Doszliśmy do porozumienia i stanęło na angielskim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.