Polskie Detroit 216 – ArtPrice, Ford, fifauefa.pl

fifauefa.plDzisiejszy podcast trwa 18 minut, był nagrany (audio i wideo) w 20 minut. Zmontowany, wrzucony na serwer, opisany i udostępniony w 45 minut. Mam nadzieje, że nie odbije się to negatywnie na treści. W tym odcinku opowiadam o problemach ze spisem ludności miasta Detroit, zbliżającym się maratonie ulicami Detroit, meksykańskiej coca-coli, mówię o samochodach, a w szczególności o szpiegu w fabryce Forda. Wspominam o zdobywcy pierwszego miejsca w konkursie ArtPrice. Informuje o nadchodzących zmianach, bardzo ważnych dla przyszłych milionerów. Polecam stronę fifauefa.pl, proponuje zapoznanie się z listem do władz UEFA i FIFA. Zapraszam do słuchania, komentowania i… oglądania. Szczegóły w dalszej części wpisu.

Polskie Detroit 216 | 18:18 | 16.77 MB

[podcast]http://media.libsyn.com/media/polskiedetroit/PD216-2009-10-16.mp3[/podcast]

Dzisiejszy podcast był rejestrowany w formie audio i wideo. Mały test możliwości sprzętu (Apple MBP z wbudowaną kamerą, Soundtrack Pro, Photo Booth, mikrofon Shure, USB-przelotka Shure, bez dodatkowych świateł). Jako bonus, wersja wideo podcastu. Lekki retusz surowego materiału, szybkie kodowanie. Wynik poniżej.

Podcast Polskie Detroit 216 from Lukasz Witkowski on Vimeo.1 komentarz do “Polskie Detroit 216 – ArtPrice, Ford, fifauefa.pl”

  1. Piotr pisze:

    Moze kukielki na gankach posadzic .. to do spisu ludnosci…

Skomentuj